Jak měnit odkazy na podstránky na Google?

Prohlédněte si video, ve kterém hovořím, co to odkazy na podstránky ve vyhledávání jsou a jak je možné je změnit a díky nim dosáhnout vyšší proklikovosti z výsledků vyhledávání na Váš web. Video jsem původně vytvořil pro náš firemní blog:

Chcete se stát mistry v SEO?

objednattrenink

Chcete trénink zdarma vyzkoušet? Zaregistrujte se bezplatně do 7 denního SEO tréninku.

Jak se Vám video líbilo? Dozvěděli jste se v něm něco nového? Napište mě i ostatním:

Diskuze

Tyto stránky používají cookies. Tím, že na stránkách setrváte, souhlasíte s jejich používáním. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close