Srovnání školení optimalizace pro vyhledávače

Srovnal jsem pro vás nejznámější aktuálně nabízená SEO školení na českém trhu podle informací, které jsou k dispozici na firemních stránkách lektorů a agentur, případně jejich vlastních doplnění. Cílem srovnání bylo zjistit, kolik informací na jaké téma se na jednotlivých školeních dozvíte, jak dlouhou podporu získáte po skončení školení, kolik vás to bude stát a jak dlouho se budete vzdělávat. Do srovnání jsem si dovolil vložit i občerstvení, které je příjemnou součástí většiny školení. Předem upozorňuji, že srovnání nehodnotí kvalitu školení, ale porovnává je z hlediska parametrů, které lze jasně určit.

Porovnávané hodnoty: Cena, délka školení, podpora po skončení tréninku, poskytnutí materiálů ze školení, oběd v ceně a dále pak obsáhnutí témat v porovnání s kompletním tréninkem na SEOŠkola.cz.

Zde jsou výsledky:

Srovnání SEO školení- tabulka

 

Pokud tedy porovnáme všechna důležitá fakta o jednotlivých školeních a bodově je ohodnotíme, zjistíme, že nejlepším tréninkem co se týče poměru cena/výkon je kompletní SEO trénink na SEOŠkola.cz.

Neznamená to, že by ostatní školení byla více či méně kvalitní, to z tohoto průzkumu nelze usoudit. Je to totiž subjektivní faktor hodný rozsáhlé studii. Nicméně na první pohled vidíme, že za průměrnou cenu získáte nejobsáhlejší školení s nejdelší podporou. Důkazem toho, že náš trénink stojí opravdu za to, jsou i reference účastníků.

Jestliže chcete za svoje peníze získat maximum kvalitních informací, praktické příklady ke každému probíranému problému, přístup do interního fóra a to vše po celý 1 rok, přihlaste se do kompletního SEO tréninku i Vy.

 

Na těchto stránkách užíváme cookies. Proti jejich sběru na základě oprávněného zájmu se můžete odvolat na info@vceliste.cz, nebo budeme rádi, když nám jejich užívání odsouhlasíte. Více informací

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close